€ do uzgodnienia

2016 oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 03:15

Sezonowa praca w Niemczech na rok 2016 przy zbiorach truskawek. Oferta pochodzi z gospodarstwa rolnego z Krefeld i skierowana jest do osób bez języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: okolice Krefeld

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba godzin pracy: praca będzie wykonywana po 6-8 godzin dziennie

Zadania:

  • Praca fizyczna na polu przy zbieraniu dojrzałych truskawek z upraw tunelowych i otwartych. Obowiązkiem będzie zapakowanie i przesortowanie owoców.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej w okresie wakacyjnym
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych z własnym autem
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • osoba zainteresowana musi mieć własną odzież nieprzemakalną oraz obuwie – wszystko dobrej jakości
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie sezonowe na podstawie umowy czasowej
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 3,50 euro/dzień

Aplikacja:
Zgłoszenia należy wysyłać w języku niemieckim, angielskim lub polskim na adres: info@benrader-obsthof.de

WWW: www.benrader-obsthof.de
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-2015-w-krefeld/

ID ogłoszenia: 691564764890b511

2 Odpowiedzi na “2016 oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek Krefeld”

  1. jestem zainteresowany prosze o kontakt 537509952

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę to mój numer telefonu 663396275