€ 8 euro/h + możliwość premii

2016 oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory malin, szparagów, truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 02:54

Poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2016 przy zbiorach truskawek, malin i szparagów. Zatrudnienie w Augsburgu na minimum 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: od kwietnia 2016

Czas trwania umowy: minimum 6 tygodni, maksymalnie na cały sezon

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8 euro na godzinę oraz możliwość premii za wydajność

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem będzie zbiór i przesortowanie malin, szparagów lub truskawek. Zbiory wykonywane są na polu lub w tunelach. Inne zadania np.: sadzenie, plewienie również może być zlecone przez pracodawcę.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność
  • wytrzymałość fizyczna
  • brak problemów z wypracowaniem norm, które wynoszą ok 10-15 kilogramów na godzinę

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych pracowników możliwość otrzymania premii
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 7 euro
  • jeden dzień wolny w tygodniu
  • raz na tydzień istnieje możliwość pobrania zaliczki
  • zatrudnienie odbywa się na podstawie legalnej umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 209569196743552c

5 komentarzy na “2016 oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory malin, szparagów, truskawek”

  1. ewelinka123456 na 15 stycznia 2016 @ 13:01

    witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca obecnie pracujemy w Anglii przy zbiorze kwiatów i warzyw podaje nasz numer kontaktowy +44 743 801 55 37 albo +48 537 439 172 Ewelina

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mogę podjąć prace od kwietnia aż do lipca.
    Posiadam podstawy języka angielskiego. Książeczkę sanitarno epidemiologiczną, uprawnienia na wózek widłowy z wymiana butli, prawo jazdy Kat. B.
    Jestem osobą bez nałogów.
    Jeśli będziecie zainteresowani moją kandydaturą podaję mój adres e-mail : rafii94@gmail.com oraz numer telefonu : 504 459 203

  3. iwonakosmala na 1 lutego 2016 @ 19:14

    Witam .Jestem zainteresowana praca wraz z koleżanką ,posiadam duze doświadczenie w pracy na polu. Pracowałam w norwegii 17 lat przy zbiorze truskawek,ogórków,brukselki i kapusty Pracowalam przy pakowaniu i sortowaniu na hali.Posiadam prawo jazdy B .Mój e-mail:martyna1172@wp.pl. Jezeli spełniam wasze oczekiwania proszę o kontakt.

  4. julka123-3 na 6 lutego 2016 @ 18:51

    Witam. Jestem zainteresowana pracą. Pracowałam dwa sezony temu przy zbieraniu truskawek w Polsce. Posiadam książeczkę sanepidowską. Brak nałogów.
    Mój e-mail: julka123-3@o2.pl oraz numer tel 723541393