€ 12,50 euro brutto/h

2017 ogłoszenie pracy w Niemczech od stycznia przy sprzątaniu biur Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:32

Możliwość zatrudnienia w Kolonii przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie pracy w Niemczech od stycznia 2017 dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Start: od stycznia 2017
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie powierzchni biurowej
  • dbanie o porządek we wszystkich pomieszczeniach – łazienek, kuchni, recepcji, pokoi socjalnych, gabinetów, magazynków, sal konferencyjnych, itp.
  • dbanie o powierzony sprzęt i detergenty

Oczekujemy:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przykładania się do powierzonych zadań
  • dużej odpowiedzialności i zorganizowania
  • dyskrecji
  • umiejętności zachowania się i kultury osobistej
  • dobrego zdrowia i dobrej kondycji fizycznej
  • komunikatywności oraz optymizmu

Oferujemy:

  • 160 godzin pracy miesięcznie
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zamieszkania w dobrych warunkach
  • pomoc przy sprawach urzędowych, związanych z legalnym podjęciem pracy w Niemczech
  • szkolenie
  • pomoc polskiego rezydenta
  • zatrudnienie początkowo na umowę próbną
  • dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur, Kolonia

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-stycznia-2017-kolonia/

ID ogłoszenia: 545851dc2172044