€ do ustalenia

2017 zbiory kapusty i sałaty ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech Dolna Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dolna Saksonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: marzec - grudzień 2017
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 01:51

Gospodarstwo rolne z Dolnej Saksonii zatrudni Polaków do zbioru kapusty i sałaty. Sezonowa praca w Niemczech 2017 dla chętnych bez znajomości języka od marca do grudnia przyszłego roku.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Dolna Saksonia
Liczba miejsc: 50
Umowa: marzec – grudzień 2017
Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu i w szklarni przy zbiorach warzyw – kapusty i sałaty

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • możliwość i chęć zatrudnienia sezonowego na rok 2017
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy przy zbiorach
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • praca po 8 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu
  • dodatkowo możliwość wypracowywania plus 2 godziny na dzień więcej
  • w cenie 2,40 euro za dobę zapewnione jest na miejscu zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych z dostępem do toalet, pryszniców i aneksu kuchennego

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu mailowego. Wiadomość należy przesłać poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • dierk@reymers-gemuese.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-2017-przy-zbiorach-kapusty-i-salaty-dolna-saksonia/

ID ogłoszenia: 2865831ac260cb8b