€ ok. 1100 euro netto/mc + dodatki

3* hotel Lenzkirch Niemcy praca od zaraz pomocy kuchennej z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lenzkirch
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 października 2015 01:44

Hotel 3* z Lenzkirch poszukuje chętnych na stanowisko pomocy kuchennej. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Lenzkirch, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1100 euro netto miesięcznie, stawka godzinowa wynosi 8,50

Opis stanowiska pracy:

  • Praca na kuchni przy wykonywaniu poleceń kucharza.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie prostych dań i prace porządkowe.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie wykształcenia o profilu kucharza
  • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • praca na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju
  • pracownicy mogą korzystać z bezpłatnego internetu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pomoc w dopełnieniu formalności

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • jobconnection24.pl@gmail.com

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem:
+48 665613468

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2441m1/

ID ogłoszenia: 654561194e25eca1