€ od 8 euro/h

Ahlhorn ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ahlhorn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 05:28

Pilnie poszukujemy pracowników sezonowych do zbioru truskawek na polu plantacji z Ahlhorn. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Ahlhorn, Niemcy

Wynagrodzenie: od 8 euro na godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zbiór truskawek na polu
  • możliwa również praca przy sadzonkach

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie
  • prosimy o zgłoszenia od gospodyń domowych, osób na utrzymaniu rodziców, bezrobotnych nie będących zarejestrowanych, uczniów i studentów

Zapewniamy:

  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • atrakcyjne zaplecze socjalne – sala telewizyjna, organizowanie dyskotek integracyjnych, wyjazdy nad jezioro w celu relaksu
  • za 9,80 euro na dzień pracownik ma zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie i możliwość korzystania z pralni
  • ciepły obiad ok. 12-13
  • zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesłać za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-ahlhorn/

ID ogłoszenia: 10957549c871c66c

6 Odpowiedzi na “Ahlhorn ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek 2016”

  1. Adrian017 na 8 czerwca 2016 @ 18:10

    Jestem zainteresowany pracą przy zbiorze truskawek. Kontakt ze mną Adrian017@inteia.pl

  2. Jestem zainteresowany praca przy zbiorze truskawek kontakt ze mna girk80@interia.pl

  3. Mikesynetarman na 12 czerwca 2016 @ 20:51

    Witam, jesten zainteresowany daną ofertą pracy, poproszę o kontakt 722 723 747 lub mykhailo.synetar@o2.pl

  4. Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt agnieszkaszczen@gmail.com

  5. kasia_orzolek na 20 czerwca 2016 @ 17:15

    Witam
    Mogę podjąć pracę od zaraz, wraz ze mną są jeszcze 3 osoby które chcą podjąć się pracy tak więc proszę kontaktować się na mój numer tel. 609 395 792.
    Posiadam doświadczenie.

  6. witam serdecznie, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą, proszę o kontakt emailowy igorx987allegro@interia.pl