€ do ustalenia

Aktualna Niemcy praca przy sprzątaniu dla firmy budowlanej od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 01:25

Firma budowlana z Kolonii poszukuje pracowników do sprzątania. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników porządkowych przy myciu okien i sprzątaniu biur.

Stanowisko: Pracownik porządkowy

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Kolonia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Różnorodne prace fizyczne polegające na sprzątaniu.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie biur, mycie okien, elewacji na drabinie oraz na wysokościach.
  • Do zadań należeć będą inne prace porządkowe zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.C
  • wyłącznie osoby bez lęku wysokości
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • obowiązkowość
  • doskonałe zorganizowanie

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zapewniona umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • niemieckie świadczenia socjalne
  • odprowadzanie składek
  • zapewnione zamieszkanie lub pomoc w zorganizowaniu mieszkania
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenie zatytułowane: “G/PP/03/2015” czekamy pod adresem: km@holbern.pl

Prosimy przesłać aktualne CV.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23fe7f/

ID ogłoszenia: 948553cb7288e230

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.