€ do uzgodnienia

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech w logistyce na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 stycznia 2014 23:21

Zatrudnimy pracownika fizycznego na stanowisko magazynier. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie przy przyjmowaniu, wydawaniu towaru oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za utrzymywanie porządku na magazynie, prowadzenie dokumentacji, ewidencjonowanie towarów.
  • Do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości towarów, przyjmowanie i wydawanie oraz prace porządkowe.

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia: rzemieślniczego lub handlowego
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • dbanie o towar na magazynie
  • umiejętność korzystania z komputera
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość procesów ekonomicznych

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • zapewnione ubezpieczenie oraz składki
  • ubranie firmowe zapewnia pracodawca
  • praca w dobrej i przyjaznej atmosferze

Aplikacja:
info@all-pl.de
źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-logistyk-praca-w-niemczech-id204840.html

ID ogłoszenia: 50252e262f282f31

3 Odpowiedzi na “Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech w logistyce na magazynie”

  1. Mariusz9122 na 26 stycznia 2014 @ 11:30

    Witam wraz z kolegom jesteśmy chętni do pracy za granicą. Jesteśmy
    odpowiedzialni i punktualni,Mamy Doświadczenie przy pracach na magazynie. Posiadamy własny samochód. Jesteśmy gotowi
    do wyjazdu od zaraz.

    tel:66489579

    Pozdrawiam

  2. Mariusz9122 na 26 stycznia 2014 @ 11:30

    tel:664895739

  3. benon.trawinski na 26 stycznia 2014 @ 14:15

    Zwracam się z uprzejma prośbą o przyjęcie mnie do Państwa firmy
    na stanowisko operator wózka widłowego lub na produkcję.
    Posiadam chęć kształcenia się i zdobywania nowych doświadczeń.
    W zależności od potrzeb firmy, zmiana kwalifikacji nie jest dla mnie przeszkodą. TEL. 508986734