€ do uzgodnienia

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla montera na produkcji elektroniki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 lutego 2014 01:40

Niemiecki pracodawca poszukuje pracownika na stanowisko monter podzespołów elektronicznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy kontroli jakości, montażu, lutowaniu.

Stanowisko: Monter podzespołów elektronicznych

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie części, lutowanie, wykonywanie kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie
  • gotowość do przyjazdu własnym samochodem

Oferta:

  • Zapewnione zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • praca wg teryfikatora BZA
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • zapewniamy minimum 151 h pracy
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • Zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Aplikacja:

  • telefon: 518 461 875
  • adres e-mail: agnieszka.mlynarczyk@op.pl

źródło: http://www.praca4u.net/monter-podzespolow-elektronicznych-id208753.html

ID ogłoszenia: 477530faaeeae50e

1 odpowiedź na “Aktualna oferta pracy w Niemczech dla montera na produkcji elektroniki”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa propozycją pracy.
    Nazywam się Łukasz mam 28 lat jestem sprawny fizycznie kulturalny bez nałogów oraz sumienny.
    Posiadam duży bagaż doświadczenia pracowałem w wielu firmach zagranicznych które znajdują się w Anglii oraz Holandii.
    Znam j.angielski aktualnie uczę się j.niemieckiego można powiedzieć że opanowałem już podstawy języka niemieckiego.
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz

    Kontakt lukas.schens@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam Łukasz