€ 10 euro netto/h

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla murarza na budowie Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 01:30

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pracownika budowlanego na budowie przy stawianiu ścian i fundamentów. Zatrudnienie w Hannoverze dla murarza. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Hannover

Zarobki: 10 euro netto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wszelkie prace murarskie tak jak stawianie fundamentów lub ścian.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy murarza
  • posiadanie własnego auta
  • duże zaangażowanie
  • obowiązkowość, rzetelność
  • sumienność
  • brak nałogów
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10 euro netto godzina pracy
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • pensje wypłacane raz tygodniowo
  • niemieckie warunki pracy, umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Kontaktować się można pocztą elektroniczną, przesyłając CV na adres: biuro@flexjob.pl z dopiskiem: MUR/100/DE
lub telefonicznie: 0327465740 lub 501501911

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-niemcy-id229218.html

ID ogłoszenia: 17953b95bb76024d