€ 13,95 euro brutto /h

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie dla płytkarza Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:10

Firma budowlana poszukuje pracownika na stanowisko płytkach przy układaniu kafelków ściennych i podłogowych. Niemcy praca w Hannover na budowie. Kandydaci koniecznie muszą posiadać doświadczenie i znać język niemiecki.

Stanowisko: Płytkarz

Lokalizacja: Hanower

Zarobki: 13,95 euro brutto /h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie samodzielnie kłaść kafelki ścienne i płytki podłogowe.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego posługiwania się językiem niemieckim
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w tego typu pracach
  • referencje od poprzedniego pracodawcy będą dodatkowym atutem
  • obowiązkowo każdy kandydat powinien posiadać swój samochód i możliwość zabrania do na okres trwania umowy
  • kandydaci powinni charakteryzować się: dobrą sprawnością fizyczną, zorganizowaniem, odpowiedzialnością oraz fachowością i dokładnością

Oferta:

  • zatrudnienie na czas określony
  • dobra stawka godzinowa
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • praca od 8 do 12 godzin dziennie przez 5 dni tygodniowo
  • dobre warunki pracy, zgraną i profesjonalną ekipę

Aplikacja:
Jeżeli spełniasz powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres: dorota.r@agencja-headhunters.eu
w tytule rosimy wpisać: Płytkarz/08/DE

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/niemcy-praca-dla-plytkarza,750688.html

ID ogłoszenia: 84453ff2fbb9c2e0