€ 10,25 do 12,75 euro/h

Aktualna oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów, mieszkań, biur Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2015 04:32

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Miejsce: różne lokalizacje, Niemcy

Wynagrodzenie: od 10,25 do 12,75 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik samodzielnie wybiera sobie zlecenia.
  • Prace będą polegały na sprzątaniu biur, mieszkań oraz domów.
  • Inne zlecenia np. sprzątanie po remontach, sprzątanie hal produkcyjnych również mogą być zlecone.
  • Pracodawcy zapewniają sprzęt, materiały oraz niezbędną chemię.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego wymagana jest w stopniu podstawowym
  • odpowiedzialność
  • posiadanie zameldowania w Niemczech oraz Steuernummer
  • założona Gewerbeschein

Oferta:

  • samodzielne ustalanie sobie grafiku pracy
  • osoba zatrudniona wybiera sobie zlecenia które jej odpowiadają
  • może być to praca na cały etat lub dorywcza
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • zanetamaslowska@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23e7lk/

ID ogłoszenia: 41555d106d3e64e4