€ 8,80 euro brutto/h

Aktualna praca Niemcy na produkcji kosmetyków dla kobiet Peissenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peissenberg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 03:24

Atrakcyjna oferta tymczasowej pracy w Niemczech dla kobiet na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie skierowane do Polaków. Na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Peissenberg

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Wsparcie prac produkcyjnych poprzedzone szkoleniem pracowniczym.
  • Osoba którą zatrudnimy początkowo będzie odpowiedzialna za nieskomplikowane zadania i powoli będziemy ją wdrażać w coraz to bardziej zaawansowane czynności.
  • Na początek prawdopodobne zadania polegające na kontroli produkcji, pakowanie, etykietowanie.

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od pań
  • gotowość do nauki nowych rzeczy
  • pracowitość
  • umiejętność porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione miejsce zamieszkanie w dobrej cenie – miesięcznie 130 euro
  • praca na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pomoc na miejscu

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 108559987987cd78

1 odpowiedź na “Aktualna praca Niemcy na produkcji kosmetyków dla kobiet Peissenberg”

  1. MisiaKarol na 6 lipca 2015 @ 21:30

    Witam , Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą pracą, proszę o kontakt kazik5985@gmail.com, +4888858748