€ do uzgodnienia

Aktualna praca Niemcy od zaraz w budownictwie dla malarza Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 października 2014 00:19

Aktualna oferta pracy w Niemczech na stanowisku malarza budowlanego. Zatrudnienie w Monachium w firmie budowlanej przy malowaniu, tapetowaniu, montowaniu dociepleń.

Stanowisko: malarz budowlany

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Monachium

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prace na budowie.
  • Do zadań należeć będzie:
  • przygotowanie miejsca pracy, narzędzi i materiałów
  • wykonywanie prac przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu, gruntowaniu
  • lakierowanie okien i drzwi
  • montowanie izolacji termicznych
  • montowanie regipsów
  • inne prace np: kładzenie podłóg z wykładziny

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na budowie
  • zdolności manualne
  • zręczność, pracowitość
  • obowiązkowość
  • wykształcenie w zawodzie
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania swoim pojazdem

Oferta:

  • ogłoszenie oferuje pracę na niemieckich warunkach
  • dobre zarobki
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Osoby spełniające powyżej przedstawione kryteria proszone są o kontakt drogą mailową.
Wiadomość zatytułowaną: Malarz budowlany – prosimy przesłać na adres:

  • malarz@praca-efekt.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22nc7l/

ID ogłoszenia: 324542f1b924edf5