€ do uzgodnienia

Aktualna praca Niemcy w budownictwie dla malarza-tapeciarza Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 02:45

Firma budowlana poszukujemy pracowników na stanowisko malarz-tapeciarz. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie w Stuttgarcie przy wykończeniach i dociepleniach.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za wykonywanie prac wykończeniowych polegających na pracach przy malowaniu i tapetowaniu oraz wszystkich towarzyszących tym procesom.
  • Zadaniami będzie np: szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie, gruntowanie, wykuwanie, montaż regipsów.
  • Prace wykonywane będą na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego jest warunkiem obowiązkowym
  • posiadanie prawa jazdy i możliwość przyjazdu własnym samochodem będzie mile widziane
  • doświadczenie
  • pracodawca wymaga również wykształcenia kierunkowego minimum zawodowego

Oferta:

  • możliwość podwyższania swoich kompetencji
  • praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zapewnione są pracownikom: ubezpieczenie, świadczenia socjalne, odprowadzanie składek
  • zapewnione uczciwe zarobki oraz dieta
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie lub pomaga w jego zorganizowaniu

Aplikacja:

  • Zgłoszenie kontaktowe prosimy przesłać z załączeniem CV wraz ze świadectwami potwierdzającymi posiadane doświadczenie na adres: rekrutacja@personalauspolen.eu

W tytule prosimy wpisać: Malarz – tapeciarz

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-niemcy-id256560.html

ID ogłoszenia: 68548835986d8a7