€ od 950 euro netto/mc

Aktualna praca w Niemczech dla pomocy kuchennej na zmywaku od zaraz Sylt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sylt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 00:38

Aktualna propozycja zatrudnienia na wyspie Sylt na stanowisku pomoc kuchenna. Oferta aktualna od zaraz na zmywaku. Praca w Niemczech dla Polaków ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Termin: od zaraz

Zarobki: przez pierwsze 3 miesiące ok 950 euro netto/mc, następnie stawka wzrasta do 1000 euro netto

Miejsce pracy: wyspa Sylt

Obowiązki:

  • Pomoc kucharzowi
  • wykonywanie zadań na zmywaku

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy pomocy kuchennej
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • samodzielność
  • doskonałe maniery
  • osoba bez nałogów
  • profesjonalizm, sumienność, punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy

Oferta:

  • zapewnione zakwaterowanie nieopodal miejsca pracy
  • wyżywienie zapewnione w pracy
  • pakiet socjalny
  • wsparcie w organizacji wyjazdu
  • niemiecka umowa o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
  • zatrudnienie od zaraz
  • praca przynajmniej na pół roku
  • 6 dni w tygodniu pracujących po 8 godzin dziennie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • rekrutacja@praca-pws.pl

w mailu prosimy załączyć CV, aktualne zdjęcie, termin od kiedy są państwo dyspozycyjni.
Wiadomość prosimy zatytułować: N/1408/B06/07/K

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,240088,pomoc-kuchenna-zmywak-wyspa-sylt.html

ID ogłoszenia: 61053e7dde63c8d7