€ 7,86 euro brutto/h

Aktualna praca w Niemczech na magazynie przy rozładunku paczek Nohra

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nohra
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2014 22:47

Magazyn z Nohra poszukuje pracowników fizycznych do podjęcia zatrudnienia przy rozładunku, załadunku paczek kurierskich, skanowaniu i innych zadaniach. Niemcy praca aktualna dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Numer referencyjny: MKUR/05/2014

Miejsce pracy: Nohra

Wynagrodzenie: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy zadaniach fizycznych.
  • Obowiązkiem będzie rozładunek i załadunek paczek na samochody.
  • Do zadań należeć będzie skanowanie towarów i inne prace magazynowe

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • zdolności do pracy w grupie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • możliwość pracy na różne zmiany
  • obowiązkowość, zaradność

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • zapewniony jest druk A1, karta EKUZ oraz dodatkowe ubezpieczenie
  • praca na umowę czasową początkowo na 3 miesiące

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się telefonicznie- 12 656 50 05

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22811l/

ID ogłoszenia: 16253a6a4e54d721