€ do ustalenia

Aktualna praca w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 23:47

Poszukiwani fizyczni pracownicy na magazyn na stanowisko Orderpicker. Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu/ orderpicker

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie pracy fizycznej polegającej na zbieranie zamówień zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Składki do ZUS opłacanie na co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem pracy
  • doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • zdolność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • miłe nastawienie, komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferta:

  • dobra pensja
  • możliwość podjęcia pracy na stałe w Niemczech
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę :

ID ogłoszenia: 491528dfe5e4f27c