€ od 1100 do 1200 Euro netto miesięcznie

Aktualna praca w Niemczech na magazynie zbieranie zamówień, pakowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 20:43

Poszukujemy pracownika fizycznego na magazyn przy zbieraniu zamówień, kontroli jakości i pakowaniu. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy korzystaniu z systemu pick by voice.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Niemcy

Numer referencyjny zgłoszenia: 64/2014

Zarobki: od 1100 do 1200 Euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • wszelkie prace fizycznie na magazynie
  • pracownik będzie odpowiadał za zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem korzystając z systemu picking voice
  • Do zadań należeć będzie pakowanie i przygotowywanie towaru do transportu
  • Pracownik może zostać również oddelegowany do prac pomocniczych w dziale produkcji.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie auta
  • oczekujemy udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku magazynowym
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • niemiecka umowa
  • stawka wynagrodzenia zależy od posiadanego doświadczenia
  • zagwarantowane zamieszkanie. Koszt pokrywa pracownik
  • pracodawca oferuje pomoc w kwestiach organizacyjnych
  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,
  • zapewnione ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia zawierające CV oraz numer referencyjny prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy: cv@bnspm.pl

źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-358740.php

ID ogłoszenia: 94452d02b2a8d554

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.