€ do ustalenia

Aktualna praca w Niemczech produkcja sałatek w fabryce dla Polaków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:13

Fabryka sałatek poszukuje pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji produktów spożywczych. Aktualne zatrudnienie dla Polaków w Berlinie przy krojeniu, pakowaniu i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: Stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przydzielony do zadań polegających na myciu, obieraniu i szatkowaniu owoców.
  • Inne zadania przydzielone przez przełożonego – pakowanie, operowanie maszynami, zadania porządkowe.
  • Wszelkie zadania pomocnicze np. etykietowanie opakowań czy dezynfekcja maszyn.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • duża samodzielność
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • duża motywacja, zaangażowanie
  • posiadanie lub gotowość do wyrobienia: Gesundheitspas
  • obowiązkowość
  • mile widziana będzie możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • zarobki w euro
  • możliwość do podjęcia pracy na cały rok
  • pomoc współpracownika polskiego pochodzenia
  • zapewniona kwatera na miejscu
  • pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: rekrutacja@contrain.pl

w tytule wiadomości należy wpisać: PRODUKCJA NIEMCY

ID ogłoszenia: 34754f3298d2dbd2

1 odpowiedź na “Aktualna praca w Niemczech produkcja sałatek w fabryce dla Polaków Berlin”

  1. Witam. Jestem zainteresowana z mężem pracą. Tylko chciałam się zapytać jak jest z mieszkaniem oraz z dojazdem. I czy to by nie był problem, że byśmy mogli jak by się udało mieszkać i pracować razem. Nie mówi to o tym, że na tych samym stanowisku lecz o tym, że na tą samą godzinę.
    Proszę o kontakt telefoniczny lub na adres 601776765 / kamila18021994@interia.pl