€ 8,50 EUR brutto/h

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech Brema na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 00:04

Poszukiwani pracownicy fizyczni na magazyn z Bremy. Oferta pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku oraz skanowaniu towarów. Od Kandydatów wymaga się komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Brema

Zarobki: 8,50 EUR brutto/h

Opis stanowiska:

  • Ogólne wsparcie prac magazynowych.
  • Do zadań pracownika należeć będzie rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • obowiązkiem będzie prowadzenie stanów magazynowych oraz skanowanie paczek kurierskich

Oczekujemy:

  • język niemiecki znajomość na poziomie komunikatywnym
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy
  • rzetelność oraz sumienność
  • pracowitość

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • ubezpieczenie zdrowotne, druk A1, karta EKUZ,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia i rozliczania godzin pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • za pracę w nocy oraz w godzinach nadliczbowych obowiązują dodatki.
  • zamieszkanie
  • opieka rezydenta

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
joanna.gasiorowska@lseurope.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20khdg/

ID ogłoszenia: 6145288cd329ec43