€ do uzgodnienia

Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca na magazynie z zabawkami Gernsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gernsheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2013 01:41

Fabryka z zabawkami pilnie poszukuje pracowników na magazyn. Fizyczna praca w Niemczech w Gernsheim od zaraz przy zbieraniu zamówień, rozładunku, załadunku i kontroli dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Gernsheim, Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • wspieranie wszelkich prac magazynowych, głównie fizycznych.
  • kontrolowanie i przyjmowanie dostaw towarów na magazyn
  • załadunek i rozładunek
  • kompletowanie towaru według zamówień klientów
  • skanowanie produktów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie auta
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • doświadczenie będzie mile widziane

Oferta:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • dobrą płacę
  • umowa podpisywana jest na okres 6 miesięcy

Aplikacja:

  • Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie maila z CV na adres: [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-z-zabawkami-id202024.html

ID ogłoszenia: 65852b6fb2d45721

5 Odpowiedzi na “Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca na magazynie z zabawkami Gernsheim”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt. 536332367

  2. amadeusz858 na 30 grudnia 2013 @ 12:29

    witam jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem,jestem gotowy wyjechać z moją dziewczyną od zaraz,mój wiek 30,dziewczyny 26,posiadam prawo jazdy kat. B ,własny samochód,oboje władamy j.angielskim w stopniu komunikatywnym,moja dziewczyna pracowała kiedyś w holandi przy sortowaniu warzyw itp. ja przy zbiorach i sortowaniu w niemczech także . tel. 731301271

  3. Witam! jestem zainteresowany tą oferta. jestem gotowy na wyjazd mam własny samochód pracowałem w magazynie Norbert Dentressangle w Holandii przez prawie rok i miałem podobne obowiązki wiem na czym polega praca w magazynie. Także proszę o kontak ze mna:) Moje CVzostało przesłane na Waszego maila.

  4. Wojcik Aneta na 8 stycznia 2014 @ 18:39

    Jestem zainteresowana wasza ofertą, pracowałam przez 5 lat w Niemczech.
    Jestem komunikatywna, uczciwa i pracowita,szybko się uczę.Prosze o kontakt pod dawid33@t.pl albo +48 794 932 379

  5. krzychushz1 na 13 stycznia 2014 @ 12:04

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy do wyjazdu od zaraz.
    Kontakt:
    tel: 797119032
    e-mail: krzychushz@vp.pl