€ 1972 euro brutto plus dieta

Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca w Kitzingen dla kierowcy kat.BE

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kitzingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 grudnia 2013 23:25

Poszukujemy kandydatów na stanowisko dostawca- Kierowca BE w Kitzingen. Oferta pracy w Niemczech w transporcie przy dostarczaniu towarów, załadunku i rozładunku.

Stanowisko: Dostawca/Kierowca BE

Miejsce: okolice Kitzingen

Płaca: 1972 euro brutto plus dieta w wysokości ok 12 euro dziennie, pracowników obowiązuje dodatek za prace w soboty

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za dowóz i dostawę towarów, rozładunek i załadunek samochodu.
  • Praca wymaga korzystania z wózków podnośnikowych.
  • Od pracownika będzie wymagało się zabierania ze sobą opakowań zwrotnych oraz niekiedy papieru

Oczekujemy:

  • j.niemiecki znajomość na poziomie dobrym
  • posiadanie prawa jazdy BE
  • wymagamy udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy
  • umiejętność pracy w grupie oraz duża samodzielność
  • dobre zdrowie i sprawność fizyczna
  • Praca początkowo na 6 miesięcy- okres próbny, następnie możliwość przedłużenia z umową na czas nieokreślony
  • Praca 12 h dziennie, w systemie 2 zmianowym

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV drogą mailowa na adres: praca@arpro.pl
w temacie koniecznie prosimy wpisać nazwę stanowiska
możliwy kontakt telefoniczny od poniedziałku- piątku w godzinach 8-16 pod numerem: 793 926 508

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21069m/

ID ogłoszenia: 24252a5a8d8360d2