€ do uzgodnienia

Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca w szklarni Berlin przy zbiorze roślin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiace
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 września 2013 23:22

Szklarnia z Berlina poszukuje pracowników rolniczych. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech w rolnictwie przy pielęgnacji i zbiorze roślin szklarniowych.

Stanowisko: Pracownik rolniczy

Miejsce: Berlin, Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zatrudnionych pracowników należeć będzie wykonywanie wszelkich prac szklarniowych. Należeć będzie przede wszystkim pielęgnacja i zbiór roślin

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące
  • posiadanie lub możliwość założenia konta walutowego
  • dodatkowymi atutami są: doświadczenie, status ucznia lub studenta

Oferta:

  • Pracę na okres 3 miesięcy
  • pomoc przy zorganizowaniu wszelkich formalności, np z ubezpieczeniem, przejazdem czy zamieszkaniem

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie CV na adres: agnieszka@ewfpraca.eu

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-2044773.html

ID ogłoszenia: 6695244900f2affb

1 odpowiedź na “Aktualne ogłoszenie: Niemcy praca w szklarni Berlin przy zbiorze roślin”

  1. sebastian1234 na 17 maja 2015 @ 11:42

    Witam,
    Jestem osobą w wieku 35 lat,pilnie poszukuje pracy,jestem bez nałogów,czekam na odpowiedz i pozdrawiam.
    Mój numer telefonu:693815665
    E-mail:martyna.spirewska@vip.onet.pl
    Bardzo proszę o kontakt Dziękuje