€ od 8,50 Euro/godzinę brutto do 12,06

Aktualne ogłoszenie: praca w Niemczech dla magazyniera Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 grudnia 2013 12:43

Poszukiwani pracownicy fizyczni na magazyn z Norymbergi. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu, kontroli jakości, załadunku i rozładunku samochodów

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Wynagrodzenie: od 8,50 do 12,06 euro godzina brutto

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie, wspieranie wszelkich działań.
  • Do obowiązków należeć będzie przyjmowanie i wydawanie towarów, odpowiednie magazynowanie.
  • Zadaniem będzie odbieranie towaru z działu produkcji, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie produktów.
  • Do obowiązków będzie należał rozładunek i załadunek produktów na samochody.

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie trójzmianowym
  • wytrzymałość, dobra kondycja
  • koniecznie: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • chęć do podjęcia pracy na dłużej
  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych
  • prawo jazdy oraz własny samochód
  • od pracowników wymagamy zaangażowania, niezawodności, odpowiedzialności i pracowitości

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę na 1 rok
  • możliwość przedłużenia
  • zapewnione 151 h pracy miesięcznie- obowiązują dodatki za prace w święta, niedziele i na zamiany nocne
  • opłacanie składek emerytalnych oraz ubezpieczenie
  • dla chętnych bez zamieszkania proponujemy skorzystanie z opcji zakwaterowania w pokojach dwuosobowych- koszt 140 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres: info@ep-personal.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-2122183.html

ID ogłoszenia: 566529c61314ffc2

1 odpowiedź na “Aktualne ogłoszenie: praca w Niemczech dla magazyniera Norymberga”

  1. magazynier na 22 grudnia 2013 @ 22:00

    witam mam 37lat jestem bez nałogów i szukam pracy w niemczech,język na poziomie komunikatywnym pracowalem ostatnie 6 lat w niemczech na magazynie przy zaladunkach komisjonowaniu i rozladunkach srodków ochrony roslin w bad kreuznach koło bingen brak dokumentów na wózek widłowy pracodawca zorganizował kurs lecz dokumentów nigdy nie otrzymalismy jak i potem równierz sie okazało że praca była na czarno wszystko wyszło gdy kolega uległ wypadkowi.znam sie dobrze na pracach remontowych jak i na gospodarce.