€ od 10 euro netto/h

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza przy wykończeniach Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 października 2016 02:22

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku malarza w firmie z Lipska. Oferta dotyczy zatrudnienia w budownictwie przy wykończeniach – malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Lipsk, Niemcy
Płaca: od 10 do 13 euro netto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wykończeniowych
  • zadania polegać będą na malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu, itp.

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • możliwość zorganizowania we własnym zakresie przejazdu do Niemiec oraz wyżywienia na miejscu
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne porozumiewania się na miejscu
  • niezbędnym warunkiem jest kilkuletnie doświadczenie w pracy budowlańca
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem
  • wykształcenie kierunkowe jako malarz

Zapewniamy:

  • dobre zarobki – 10 euro netto na godzinę z zakwaterowaniem lub opcja bez zamieszkania, wówczas stawka godzinowa będzie wynosić 13 euro netto na godzinę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniżej podaną stronę:

ID ogłoszenia: 9057feadb2699ff

1 odpowiedź na “Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza przy wykończeniach Lipsk”

  1. brygada 4-o osobowa,trudniaca sie wyłacznie pracami wykonczeniowymi pod klucz z wieloletnim doswiadczeniem chetnie podejmie sie pracy.Jest mozliwosc dogadania ceny akordowej,to znaczy po obejrzeniu zakresu brac budowlanych,bedzie mozliwosc ustalenia ceny całościowej np.. mieszkania

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.