€ 260 euro za tydzień

Au-pair dam pracę w Niemczech dla opiekunki dziecięcej Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:13

Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia współpracy w charakterze opiekunki dziecięcej – au pair. Niemcy praca w Magdeburgu dla kobiet z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Niania

Miejsce pracy: Magdeburg

Zarobki: za 30 h pracy w tygodniu – 260 euro

Obowiązki:

  • Praca w niemieckiej rodzinie przy opiece nad dziećmi.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie opiekować się dziećmi, zajmować im kreatywnie czas, podawać posiłki, sprzątać, odkurzać, itp.
  • Zadaniem będzie odprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola a następnie pilnowanie w domu.

Oczekiwania:

  • poszukiwana osoba musi być w wieku pomiędzy 18 a 26 lat
  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz chęć dalszej nauki języka
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów – przy dzieciach nie palimy, alkohol – wyłącznie okazjonalnie
  • osoba aplikująca musi spełniać warunek bycia niezamężną oraz bezdzietną

Oferujemy:

  • darmowy bilet na komunikację miejską
  • zapewniony pełny pakiet ubezpieczeń
  • brak opłat ukrytych – pobierane jest 50 euro za pośrednictwo pracy – tylko w przypadku podjęcia pracy!
  • możliwość podjęcia kursu języka niemieckiego
  • oddzielny pokój oraz wyżywienie

Aplikacja:
Osoby zdecydowane i chętne do podjęcia pracy w charakterze au-pair prosimy aplikować zgodnie z instruktarzem na stronie:

ID ogłoszenia: 3345484e74a3d4b0

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.