€ 3,150.00

Augsburg Niemcy praca na budowie dla hydraulików – monterów CO

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 05:33

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na budowie dla hydraulików – monterów centralnego ogrzewania w rejonie Augsburga. Ogłoszenie skierowane do osób znających język niemiecki.

HYDRAULIK, INSTALATOR CENTRALNEGO OGRZEWANIA, NIEMCY, 2000€ NETTO
Miejsce pracy: Augsburg (bayern)
Numer referencyjny: 1/jobs.pl

Opis stanowiska:
Instalacja systemów grzewczych
Montaż urządzeń sanitarnych
Spawanie gazowe
Wykonywanie Instalacji kanalizacyjnej

Wymagania:
Doświadczenie jako instalator centralnego ogrzewania
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
Chęć podjęcia zatrudnienia
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
Prawo jazdy kat. B( mile widziane)
Własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:
Niemiecką umowę ze wszystkimi świadczeniami
Zakwaterowanie opłacany przez pracodawcę
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2000 € netto
Dopłaty do nadgodzin +25%
Dodatek świąteczny i wakacyjny
Urlop wypoczynkowy 24-30 dni
Możliwość otrzymania zaliczki
Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
Przy dobrej wydajności wysoka szansa na przyjęcie bezpośrednio do firmy.
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
Pomoc polskiego dysponenta
Jesteś zainteresowany ?? Dołącz do nas już dziś!
Prześlij swoją aplikacje !!!

Masz Pytania?! Zadzwoń do Nas!!! Pozostajemy do Państwa dyspozycji

od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 17:00

0049 82 1217 00 404

ID ogłoszenia: 1315b28b8d57a5c7

1 odpowiedź na “Augsburg Niemcy praca na budowie dla hydraulików – monterów CO”

  1. Frantsuz na 2 marca 2019 @ 15:22

    oferta jest aktualna?
    mam doswiadczenie 17 lat jako hydraulik
    pozdrawiam

    +48729693294
    e-mail: vfrantsuz.pl@gmail.com