€ do uzgodnienia

Augsburg, oferta pracy w Niemczech – pracownik obsługi restauracji i sal konferencyjnych (m/k)

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas określony, 11.12.2017 – 19.01.2018
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 01:55

Firma z Augsburga poszukuje pilnie doświadczonych pracowników do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze pracownika obsługi restauracji i sal konferencyjnych.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w Augsburgu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik obsługi restauracji i sal konferencyjnych (m/k)
Miejsce pracy: Augsburg

Zadania:
• Obsługa gości
• Dbanie o porządek i czystość na terenie restauracji i sal konferencyjnych

Profil pracownika:
• Wykształcenie w branży gastronomicznej lub hotelarskiej mile widziane
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Kominikatywność, kreatywność oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków
• Dyspozycyjność w okresie 11.12.2017 – 19.01.2018

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas określony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Pracę od poniedziałku do piątku (38 godzin tygodniowo)

ID ogłoszenia: 4845a2942a57372a

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.