€ 15-20 Euro/godzinę

Bawaria, oferta pracy w Niemczech bez języka jako operator CNC – Frezer/Tokarz Mazak Mazatrol

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Stała i bezpośrednia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2018 04:41

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Bawarii poszukuje operatorów CNC – Tokarzy / Frezerów. Legalna praca w Niemczech bez znajomości języka, Stuttgart 2018.

Niemiecka firma konsultingowa CNC-EXPERTS GmbH poszukuje CNC FREZERÓW ORAZ TOKARZY (OPERATOR / PROGRAMISTA)
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Co oferujemy :
- Legalne zatrudnienie w Niemczech, stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach Niemieckich;
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość pracy nadgodzinowej w zależności od potrzeb firmy;
- Ubezpieczenie zdrowotne;
- Profesjonalną obsługę kandydata w ich języku ojczystym; – Kompleksową organizację rozmowy kwalifikacyjnej , zwrot kosztów podróży ( przez pracodawcę), wsparcie podczas relokacji; – Pracę w profesjonalnym środowisku, możliwość rozwoju umiejętności w nowoczesnej technologii; – Nasi klienci wspierają pracowników w integracji z obcojęzycznym środowiskiem oraz stwarzają możliwości nauki języka Niemieckiego.

Zakres obowiązków :
- Odpowiedzialność za wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym; -
- Obsługa maszyny, wykonywanie korekt, wprowadzenie zmian parametrów, dobór narzędzi
- Programowanie z pulpitu maszyny ( dla zaawansowanych stanowisk programowanie w CAD/CAM);
- Pomiar oraz kontrola jakościowa wykonanych komponentów z użyciem narzędzi pomiarowych.

Ogólne wymagania :
- Chęć relokacji do Niemiec;
- Minimum 2-3 lata doświadczenia w operowaniu oraz /lub programowaniu w programie Mazatrol CNC (na różnych maszynach);
- Znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego;
- Znajomość urządzeń sterujących i pomiaru; – Chęć pracy zmianowej;
- Poważne ukierunkowanie na pracę, skrupulatność, precyzja, dbałość o szczegóły;
- Znajomość języka obcego nie jest wymagana;

KONTAKT: Agnieszka Rykiel: a.rykiel@cnc-experts.eu

ID ogłoszenia: 2255a4eb01243f07

1 odpowiedź na “Bawaria, oferta pracy w Niemczech bez języka jako operator CNC – Frezer/Tokarz Mazak Mazatrol”

  1. katarzyna1996 na 9 stycznia 2018 @ 14:17

    witam. Chłopak jest zainteresowany oferta. Prosze o wiadomosc na e-mail: ziolo.69@wp.pl , dziekuje

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ARykiel
  • Zarejestrowany od: 25 października 2017

Inne przedmioty dodane przez ARykiel

Ostatnie przedmioty dodane przez ARykiel »