€ do ust.

Berlin, dam pracę w Niemczech z językiem angielskim jako elektronik radiowy-technik elektronik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: wymagany język angielski
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stala
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 grudnia 2019 03:00

Ze znajomością języka angielskiego ciekawa propozycja pracy w Niemczech dla elektronika radiowego – technika elektronika w firmie z Berlina.

Znasz się na krótkofalówkach, antenach, modulacji częstotliwości?
Sprawia Ci przyjemność, uruchamianie i optymalizowanie systemów? Znasz różnicę między sygnałem analogowym, a cyfrowym? W takim razie powinieneś dołączyć do naszego zespołu!

Kim jesteśmy:
Spreenauten GmbH oferuje na swojej stronie: https://www.funkgeraete-vermietung.de
profesjonalne rozwiązania radiowe oraz komunikacyjne (np. krótkofalówki)- sprzedaż bądź wynajem. W tym zakresie zakładamy, instalujemy komórki radiowe na wielu różnych uroczystościach np. wielu dużych festiwalach, jak również w obiektach w całych Niemczech jak i innych krajach UE.

Twoje obowiązki:
-Montaż kabli antenowych (konwencjonalnych i grzejnikowych)
-Instalacja systemów antenowych
-Instalacja i uruchamianie sieci radiowych
-Tworzenie dokumentacji technicznej i protokołów
-Budowanie tablic sterowniczych z okablowaniem
-Wyszukiwanie i analizowanie błędów w sieciach radiowych(analogowych i cyfrowych)
-Konserwacja i naprawa technologii radiowo-komunikacyjnej
-Programowanie i konfiguracja urządzeń końcowych (urządzeń radiowych, repeaterów, stacji bazowych, duplekserów, …)

Czego oczekujemy:
-Techniczne zrozumienie
-Podstawowa wiedza na temat technologii radiowej i sieciowej
-Predyspozycja do pracy na wysokościach
-Doświadczenie w dziedzinie montażu budynków
-Samodzielność w pracy
-Przyjazne nastawienie
-Talent organizacyjny
-Gotowość do intensywnej pracy
-Gotowość do pracy w grupie
-Gotowość do częstych wyjazdów
-Znajomość języka angielskiego
-Prawo jazdy: kategoria B

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie i bezpieczna, długoterminowa umowe
-Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
-Ekscytujące międzynarodowe projekty
-Szkolenie i dalsza edukacja w adekwatnych obszarach
-Możliwość rozwoju w doświadczonym i zmotywowanym zespole

Prosimy o podanie oczekiwań odnośnie pensji. Cieszymy się na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem (oraz świadectwami, jeśli są adekwatne) w formacie PDF.

CV prosimy wysyłać na mail: bhe@funkgeraete-vermietung.de

ID ogłoszenia: 7205dfb67f95a7af

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Spree
  • Zarejestrowany od: 19 grudnia 2019

Inne przedmioty dodane przez Spree

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Spree »