€ na akord

Berlin, dam sezonową pracę w Niemczech zbiory borówki i rzepy od zaraz 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2017 04:42

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach borówki i rzepy. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia do podjęcia od zaraz 2017 w Berlinie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru

Miejsce zatrudnienia: okolice Berlina

Wynagrodzenie: oparte na stawkach akordowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór borówek oraz rzepy

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć podjęcia pracy sezonowej na plantacji
  • zdyscyplinowanie, sumienność, wysoka motywacja
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe na plantacji od zaraz
  • na miejscu zapewnione jest odpłatnie zamieszkanie, zorganizowane przez pracodawcę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres poniższy:

  • postpl@domspargel.de

Kontakt dostępny jest w języku polskim.

źródło: http://praca-niemcy123.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-przy-zbiorze-borowki-i-rzepy-ok-berlina/

ID ogłoszenia: 1615986da3892fdf

1 odpowiedź na “Berlin, dam sezonową pracę w Niemczech zbiory borówki i rzepy od zaraz 2017”

  1. Witam jesteśmy zainteresowane oferta i dyspozycyjne na wyjazd od zaraz jest nas 3 kobiety proszę o kontakt 735806483