€ do 1.800€

Berlin Niemcy praca od zaraz dla pokojówek bez języka przy sprzątaniu hoteli 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: dowolna
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 05:23
Prescreen_EW1A5328EW1A6152

Na terenie Berlina do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla pokojówek także bez znajomości języka przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelach.

Do naszych hoteli w Berlinie poszukujemy POKOJOWEK i POKOJOWYCH, od zaraz ale rowniez w okresie wakacyjnym!

TWOJE ZADANIA TO:
•sprzatanie i przygotowywanie pokoi zgodnie ze standardem hotelu
•kontrola jakosci i wyposarzenia pokoi
Mozliwosc Awansu.
mozliwosc zatrudnienia rowniez na innych stanowiskach w obsludze hotelu.

Oferujemy:
•niemiecka umowe o prace
•stawke godzinowa 10,56€ +PREMIE
•elastyczne godziny pracy 5 dni w tygodniu
•PREMIE: za jakosc pracy
•DODATKI: 75% plus za prace w niedziele i swieta
•DOFINANSOWANIE biletow
•z uplywem czasu ozliwosc awansu
•Mila atmosfera i polscy wspolpracownicy

CZEKAMY NA CIEBIE!

Spotkania informacyjne i rozmowy kwalifikacyjne w kazdy wtorek i czwartek w godz. 10.00 do 14.00 w naszym Biurze
§B Hotelpremiumservices
Blücherstr 22
10961 Berlin

TEl. 00491772332961
www.drei-b.de

ID ogłoszenia: 8295cf8f6c890871

6 komentarzy na “Berlin Niemcy praca od zaraz dla pokojówek bez języka przy sprzątaniu hoteli 2019”

  1. Dzień dobry!
    Pracuję bardzo szybko i precyzyjnie. Bardzo lubię sprzątać, a zwłaszcza prasować. Mieszkałam kiedyś w Kolonii. Znam biegle język niemiecki (B2). Proszę o kontakt w przypadku zainteresowania moją osobą. Tel. +48 883563920
    Pozdrawiam serdecznie
    Joanna

  2. Czy oferta pracy jest nadal aktualna?

  3. Barbara Kieda na 28 czerwca 2019 @ 16:16

    Dzień dobry miłego dnia życzę jestem zainteresowana państwa ofertą pracy .Czy mogę prosić o kontakt telefoniczny moj numer telefonu 506999172 mail to kiedabarbara@gmail.com Będę wdzięczna za odpowiedź od Państwa .Pozdrawiam serdecznie

  4. Dzień dobry,
    czy oferta jest aktualna?

  5. Klau333dia na 29 lipca 2019 @ 10:27

    Dzień dobry , czy oferta jest aktualna ??? klau333dia@gmail.com

  6. Witam czy oferta jest nadal aktualna pilnie szukam pracy nr tel 530729317 meil dorotanapierala3210@wp.pl pozdrawiam