€ 1400 euro brutto/mc

Berlin ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:59

Producent kosmetyków z Berlina od zaraz zatrudni pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy napełnianiu tubek kremami.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1400 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • prace przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn napełniających tubki kremami oraz balsamami
  • zadania będą polegać na kontroli jakości, dbaniu o prawidłowe zamknięcie tubek i pakowaniu

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • zorganizowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • skrupulatność, szczegółowość
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w grupie, otwartość
  • pozytywne nastawianie

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych w cenie 150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się i dopełnieniu wszelkich spraw formalnych
  • wsparcie przy relokacji
  • umowa o pracę

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca na produkcji kosmetyków, Berlin 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 57056d32636eb295

10 Odpowiedzi na “Berlin ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja kosmetyków”

  1. Dzień dobry,

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Jesteśmy młodymi ludźmi(22 lata) po pierwszym stopniu studiów, chętnymi do podjęcia u Państwa pracy. Szybko i chętnie zapoznajemy się i uczymy nowych zadań do wykonania. Poleconą pracę wykonujemy z sumienną dokładnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Prosimy o kontakt +48 506 490 827 lub jakub.ryczek@gmail.com.
    Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji i dziękujemy za poświęcony nam czas.

    Z wyrazami szacunku
    Jakub i Magdalena

  2. Krystian1996 na 29 lutego 2016 @ 22:22

    Witam!
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz .Mamy po 20 lat. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Jesteśmy dyspozycyjni, sumieni i pracowici.
    Proszę o kontakt:
    665403934.

  3. Witam
    Poszukuję pracy bez znajomości języka niemieckiego i chciałabym aplikować na ofertę pracy aniarymer@interia.pl

  4. Przemek21 na 1 marca 2016 @ 14:31

    NIE WIEM PO CO SĄ UDOSTĘPNIANE OFERTY NA TYM PORTALU
    NIE MA NUMERÓW TELEFONOW
    NIKT NIE POTRAFI OPISYWAĆ NA E-MAIL
    ZERO KONTAKTU Z LUDZMI ;)

  5. Witam jestem zainteresowany pracą i podjęciem jej od zaraz mam 18 lat nie mam żadnych problemów zdrowotnych, bez języka.
    Numer telefonu: 601901196
    Email: matizks1312@gmail.com

  6. Krzysztof ERNST na 4 marca 2016 @ 18:27

    Witam.
    Jesteśmy grupą trzech przyjaciół,
    mamy do dyspozycji własny
    samochód i praktykę w tej
    dziedzinie, w związku z czym
    korzystne byłoby zatrudnienie nas
    trzech w jednym miejscu pracy
    oraz na jednej zmianie. Jesteśmy
    gotowi podjąć pracę OD ZARAZ oraz
    zainteresowani pracą na pełen
    etat i najlepiej na czas
    nieokreślony.
    Liczymy na pozytywne rozpatrzenie
    naszej aplikacji i dziękujemy za poświęcony nam czas.

    Prosimy o kontakt
    0048600040197
    lub
    600040197@wp.pl
    Pozdrawiam.

  7. Michal1995 na 4 marca 2016 @ 19:56

    Witam, jestem zainteresowany Michał 21 lat.
    tel: 536-220-046