€ od 2700/mc brutto

Berlin, praca Niemcy bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób niepełnosprawnych i starszych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2021 02:47

Od zaraz oferujemy pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie przy przewozie osób niepełnosprawnych, starszych i chorych. Zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy września 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Wynagrodzenie: od 2700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca dla kierowców kat. B przy świadczeniu usług przewozowych dla osób starszych, niepełnosprawnych czy chorych
  • pracodawca zapewnia specjalnie przygotowane auto
  • niekiedy obowiązkiem będzie przewóz dokumentów
  • konieczna jest pomoc w bezpiecznym zajęciu miejsca oraz komfortowy przewóz zgodnie z rozpiską godzinową

Wymagania:

  • duża cierpliwość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność, pracowitość, odpowiedzialność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • brak punktów karnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do przejścia kursu z pierwszej pomocy
  • konieczność nauczenia się podstawowych zwrotów w języku niemieckim przed wyjazdem – będziemy sprawdzać te umiejętność

Zapewniamy:

  • pracodawca zorganizował opcję wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • świadczenia socjalne
  • umowę niemiecką na czas określony z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 09/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1046138ff442955b

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.