€ 10,00 - 12,50 euro brutto/h

Berlin, praca Niemcy jako kierowca ciężarówki kat. CE, tandemy (system BDF)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 stycznia 2018 07:18

Z podstawową znajomością języka możliwa praca w Niemczech dla kierowców kat. C+E (tandemy, BDF). Oferta z Berlina dla osób dyspozycyjnych od zaraz.

Numer ref.: 01/02/2018
Język niemiecki w stopniu podstawowym (mogą być słabe podstawy)

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: KIEROWCA CE

Opis/Obowiązki:
– Praca aktualna jest od zaraz lub w możliwie szybkim terminie,
– Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej,
– Praca polega na transporcie dalekobieżnym towarów na terenie całych Niemiec,
– Transport będzie się odbywał ciężarówkami typu tandem
tj. przyczepą z przednią osią skrętną (Wechselbrucken, System BDF),
– Praca na pełen etat, ok. 45 do 48 godzin tygodniowo,
– Czas pracy: od poniedziałku do piątku (możliwe soboty) w systemie 3-zmianowym,
– Samodzielna wymiana przyczepy (nastąpi szkolenie),
– Możliwe wszystkie systemy pracy: 2/1, 3/1,4/1 lub pełny etat,
– Spanie jest w kabinach, pracodawca nie zapewnia kwatery.

Wymagania:
– Prawo jazdy kat. CE (95),
– Świadectwo kwalifikacji zawodowych, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, cyfrowa karta kierowcy,
– Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu tandem mile widziane, ale nie konieczne (nastąpi szkolenie),
– Wystarczy słaba znajomość języka niemieckiego, przede wszystkim jeśli chodzi o słownictwo fachowe w zawodzie kierowcy,
– Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:
– Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne,
– Stawka godzinowa brutto (zmiana dzienna): 10 euro,
– Stawka godzinowa brutto (zmiana nocna): 12,50 euro,
– Dodatkowo dieta tygodniowa netto: 250 euro,
– Zarobki miesięczne netto: 2000 do 2500 euro (diety wliczone).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 666 341 518 lub przesłanie CV na podany adres e-mail m.gorecka@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następujacej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 6135a55cd1eb66ce