€ 9 euro brutto/h + zakwaterowanie

Berlin praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: ok. 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 marca 2016 05:44

Oferujemy tymczasową pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie od kwietnia 2016 z zakwaterowaniem bezpłatnym, na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 3

Czas trwania umowy: od kwietnia na ok 2 miesiące

Obowiązki:

  • pakowanie oraz przepakowywanie perfum z zestawów prezentowych w nowe opakowania
  • konieczne będzie również etykietowanie i montowanie zabezpieczeń w postaci stickerów antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od kwietnia 2016 na ok. 2 miesiące
  • zdolności manualne
  • umiejętność wykonywania pracy w szybkim tempie
  • lojalność, zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • pracę od zaraz na niemieckiej umowie
  • pełny wymiar godzinowy z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie04/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 28956f9cb367735f

7 Odpowiedzi na “Berlin praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz”

  1. majka1157 na 30 marca 2016 @ 13:26

    witam mieszkam w berlinie jestem zainteresowana ta praca jestem gotowa do pracy dziekuje

  2. Witam jestem zainteresowany pracą proszę dzwonić 663396275

  3. LukaszSzmitke na 1 kwietnia 2016 @ 13:16

    Witam jestem zainteresowany praca , Mam 22 lata i mam bardzo duzo zapalu do pracy . prosze o kontakt 536402839 Łukasz

  4. Witam, czy jest możliwość pracy od lipca?

    Pozdrawiam :)

  5. Jestem zainteresowana tą ofertą.Proszę o szybki kontakt 693045549

  6. darcia czarnulek na 11 kwietnia 2016 @ 19:44

    Jestem zainteresowana Pańswa ofertą proszę o kontakt 739057582

  7. MONIA2818 na 3 marca 2017 @ 14:38

    Witam czy nadal istnieje mozliwość pracy przy pakowaniu perfum?