€ 11,84-14,84/h + zakwaterowanie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2018 04:01

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par również bez znajomości języka w Lipsku z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę pracy – do uzgodnienia indywidualnie z pracodawcą na podstawie posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz języka niemieckiego

Start: od zaraz

Wakaty: 5

Obowiązki:

  • praca manualna, fizyczna, polegająca na sortowaniu odzieży przy linii lub przy stołach

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogu alkoholowego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów ze zdrowiem – jest to ważne, ponieważ ubrania generują duże ilości kurzu
  • staranność, punktualność

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • przeszkolenie zapewnione na miejscu
  • niemiecką umowę na okres 4 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fs/a/10/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 3515bc37f4ad85aa

4 komentarze na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży od zaraz Lipsk”

  1. witam gdzie dokładnie w lipsku zolza19871987@gmail.com

  2. Liudmila Karbowska na 23 października 2018 @ 22:28

    Witam jesteśmy razem z mężem zainteresowani współpracą. Wypłaty są tygodniowo czy co miesiąc? 22.02ludmila@gail.com

  3. Witam, zainteresowane 3 osoby. Proszevo kontakt jagakinga1999@vp.pl

  4. Jesteśmy zainteresowani, prosimy o więcej informacji na e-mail: olexy555@wp.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.