€ 9,50 brutto/h + zakwaterowanie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka 2017 Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 05:45

Poszukujemy pilnie osoby do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku tzw. żywej maskotki. Zatrudnienie 2017 w Bremen od zaraz dla Polaków bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miasto: Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • praca w galerii handlowej jako żywa maskotka
  • osoba zatrudniona otrzyma specjalny strój, w którym będzie musiała poruszać się po galerii
  • do zadań należeć będzie rozdawanie ulotek oraz robienie sobie zdjęć z klientami galerii – głównie dziećmi

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności aktorskie będą mile widziane
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak nałogów, punktualność, pracowitość
  • zdolność do pracy z dziećmi
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wysokie zarobki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie początkowo na podstawie umowy na okres próbny
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy
  • możliwość pracy na nadgodziny

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: maskotka 08/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5615999c570185b2

1 odpowiedź na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka 2017 Brema”

  1. Krystian1807955111 na 9 września 2017 @ 03:30

    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy oferta jest nadal aktualna??? Jestem młodym, uczciwym człowiekiem, który szuka uczciwiej pracy.