€ 9,50 euro brutto/h + dodatki

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz Köln 2017 rozładunek paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:44

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na magazynie firmy logistycznej. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii przy rozładunku, sortowaniu i załadunku przesyłek kurierskich.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę + dodatki za pracę na zmianie nocnej w wysokości 1,50 euro do każdej godziny

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań fizycznych na zmianie nocnej w nowoczesnym magazynie firmy logistycznej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek przesortowanie i załadunek paczek oraz przesyłek

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie
  • sumienność

Zapewniamy:

  • zmiany nocne
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • zamieszkanie zapewnione w komfortowych warunkach (pensjonat położony 4km od magazynu) za 250 euro miesięcznie w przypadku pokoju jednoosobowego lub 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2 osobowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem: magazynkurierski/06/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-rozladunek-paczek-kolonia/

ID ogłoszenia: 74659342f46ebd08

1 odpowiedź na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz Köln 2017 rozładunek paczek”

  1. Piotr kostrzewa na 8 czerwca 2017 @ 13:18

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy , jestem sumienny i pracowity bez nałogów.
    Mój nr.00485752660. Proszę o kontakt.