€ 10,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz sortowanie warzyw 2017 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 04:00

Oferta fizycznej pracy w Niemczech 2017 przy sortowaniu w przetwórni warzyw ze Stuttgartu. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla pracowników bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Termin: od zaraz
Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • pilnowanie porządku na miejscu pracy
  • praca fizyczna, wymagająca zręczności polega na sortowaniu warzyw
  • zadania wykonywane będą na taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
  • warzywa sortuje się na 3 klasy

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka kondycja fizyczna
  • motywacja
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • duża samodzielność

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • na miejscu pościel – nie trzeba zabierać swojej
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: fizycznasortowaniewarzyw/01/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-warzyw-stuttgart/

ID ogłoszenia: 97258769dbe72a12

9 Odpowiedzi na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz sortowanie warzyw 2017 Stuttgart”

  1. jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem o prace jestem osoba mloda dyspozycyjna nie boje sie zadnej pracy jesli byla by mozliwosc prosil bym sie o skontaktowanie sie ze mna pod podany nizej adres email pajej20@onet.eu

  2. Urszula Widurska na 14 stycznia 2017 @ 12:35

    Jestem zainteresowana pracą. Pracowałam już w Niemczech prawie rok czasu. Mam numer podatkowy i założone konto. Jestem w pracy szybka manualnie i umiem dostosować się w grupie.

  3. magdalena16 na 14 stycznia 2017 @ 16:12

    Witam,

    (Dwie pary) jesteśmy zainteresowani wyjazdem do przetwórni warzyw ze Stuttgartu. Częściowo posiadamy doświadczenie w hali na produkcji. Prosimy o kontakt na nr. tel. 515 968 232 lub na adres e-mail: madziunia163@onet.pl

  4. witam pracowałam już w Niemczech i jestem chętna do pracy+48664195081

  5. Witam jestem zainteresowany panstwa oferto pracy prosze o kontakt
    nr.697213862 lub maila kamilmatras1@wp.pl
    z góry dziekuje.

  6. magdalena85les na 23 stycznia 2017 @ 19:28

    Witam,jestem zainteresowana państwa ofertą, proszę o kontakt pod numerem 694816687.
    Pozdrawiam Magdalena Leśniowska

  7. WITAM BARDZO ZALEZY MI NA PRACY PROSZE O KONTAKT 514865447 POZDRAWIAM

  8. Zaneta150492 na 27 stycznia 2017 @ 16:41

    Witam 4 osoby sa zainteresowane oferta pracy , prosze o kontakt na adres e-mail zaneta.rzekiecka@op.pl Pozdrawiam

  9. Daniel100 na 6 lutego 2017 @ 16:01

    Jestem zainteresowany tą ofertą prosił bym o kontakt tel 796685091