€ od 8,50 euro brutto/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech wykładanie towaru od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 00:08

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki w sklepie. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego w Hannover od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Zarobki: od 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace porządkowe zarówno na hali sklepowej jak i na magazynie
  • kontrolowanie jakości towarów
  • sprawdzanie czego i w jakich ilościach brakuje na sklepie
  • dobór odpowiednich towarów na magazynie
  • wykładanie produktów na półki sklepowe

Oczekiwania:

  • wysoka uczciwość
  • zdolność szybkiego wdrożenia się w nowe zadania
  • umiejętność sprawnego zaaklimatyzowania się na nowym miejscu
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferta:

  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • praca na podstawie 3 miesięcznej umowy za pośrednictwem Agencji Pracy
  • pomoc w dopełnieniu kwestii urzędowych
  • wysokie zarobki
  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:
ganztags-beruf@eclipso.de z dopiskiem:
08/022/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-fizyczna-od-zaraz-wykladanie-towaru-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 7755c1e80e3b5d4

2 Odpowiedzi na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech wykładanie towaru od zaraz Hanower”

  1. tomasz.wosik70@gmail.com na 7 sierpnia 2015 @ 08:58

    Witam!
    Jestem gotowy podjąć pracę z ogłoszenia.
    Charakteryzuje mnie sumienność, uczciwość oraz brak nałogów.
    Posiadam książeczkę zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych.
    Gotowość do pracy od zaraz.
    Nr telefonu: 503 349 866

  2. maniu198521 na 16 sierpnia 2015 @ 17:00

    Witam mam 29lat jestem sumienny. uczciwy sprawnosc fizyczna jaki wytrzymalosc bo pracuje od 8 do 12godzin na stanowisku stojacym