€ ~16 €/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech bagażowy na lotnisku od zaraz, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2022 01:09

Na lotnisku we Frankfurcie nad Menem od zaraz dla pracowników fizycznych oferta pracy w Niemczech na stanowisku bagażowego. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: bagażowy/a

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Start: od zaraz

Zarobki: od 16 €/h brutto

Liczba miejsc: 10

Zadania:

Praca o charakterze fizycznym polegająca na rozładunku oraz załadunku bagażu pasażerów oraz jego transporcie między samolotem a lotniskiem.

Wymagania:

– niekaralność (konieczność wyrobienia certyfikatu bezpieczeństwa)

– certyfikat poświadczający pełne zaszczepienie na C19

– mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego/angielskiego

– gotowość do pracy w trybie zmianowym w tym noce

– dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe

– pomoc kwestiach formalności

– bezpłatny kurs języka niemieckiego

– umowa bezpośrednia po przepracowaniu 6 miesięcy (listopad-kwiecień 2023)

– na pierwsze 6 miesięcy zapewnione komfortowe zakwaterowanie w 1-osobowych pokojach z Internetem i własną łazienką (koszt ~300 euro miesięcznie)

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca października 2022. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Bagażowy lotnisko Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 244634b49d316a0a