€ do uzgodnienia

Bez języka praca w Niemczech Bedburg na magazynie operator wózka widłowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bedburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla operatora wózka widłowego bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Bedburgu na magazynie przy rozładunku, załadunku i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Miasto: Bedburg, Niemcy
Nr referencyjny: OWW/DE/08/2016
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie przy rozładunku, załadunku i transporcie towarów z użyciem wózka widłowego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za inne zadania, np: prace porządkowe

Oczekiwania:

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • praktyka zawodowa w obsłudze wózków widłowych
  • przykładanie się do zadań
  • duża odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące zarobki, wypłacane zawsze na czas
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • możliwość podjęcia pracy w grupie
  • tymczasową umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wprowadzenie w zadania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy wszystkich zainteresowanych o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 30857d72d310600e