€ 9,40 euro brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par Berlin pakowanie słonych przekąsek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 02:48

Producent słonych przekąsek z Berlina poszukuje pracowników do pakowania gotowych wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca bez znajomości języka dla par.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek

Stawka godzinowa: 9,40 euro brutto na godzinę

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska:

  • praca polegać będzie na zdejmowaniu z taśmy gotowych opakowań ze słonymi przekąskami – takimi jak: paluszki, orzeszki czy czipsy i układanie je w kartonach
  • pełne kartony należy odpowiednio położyć na paletach

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość podjęcia pracy w parze za granicą
  • szybkie tempo pracy
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku
  • chęć zatrudnienia na stałe
  • brak nałogów
  • mobilność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie dla par
  • uczciwe warunki – zapewnione ubezpieczenie oraz dostęp do świadczeń niemieckich
  • możliwość pomocy w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania
  • stabilne warunki zatrudnienia – poszukujemy pracowników na stałe
  • umowa zgodna z niemieckimi standardami

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanieprzekasek/01/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5356929636cf129

19 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech dla par Berlin pakowanie słonych przekąsek”

  1. Szanowni Państwo
    Jestem zainteresowany ofertą pracy przy pakowaniu słodyczy w Berlinie.
    Robert Krahl lat 36 Kędzierzyn-Koźle.
    Posiadam prawo jazdy kat. B+E

  2. Szanowni Państwo
    Kontakt 609159770

  3. witam jestem zainteresowany ofertą i jestem z berlina proszę o kontakt 15217661972

  4. Deimonos1986 na 11 stycznia 2016 @ 15:53

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy w berlinie …
    Uprawnienia na wózki widłowe
    czynne prawo jazdy kat B
    kontakt 728908088

  5. Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu w Berlinie.
    Posiadam prawo jazdy kat. B
    Kontakt 571 409 627

  6. Dzień dobry wraz z moją partnerką jestesmy zainteresowani ofertą pracy przy pakowaniu słodyczy w Berlinie .Mam 33 lata partnerka 31 posiadamy własny samochód ..To nasz numer telefonu 507 931 425 prosimy o kontakt…

  7. Witam . Jestem w raz z Kolegą zainteresowany ofertą Pracy . Posiadamy własny transport ja mam dość duże doświadczenie na produkcji jesteśmy osobami młodymi o dużym zapale i precyzji w swoim wykonywaniu obowiązków nam powierzonych.

    Jesteśmy gotowi zacząć prace od zaraz , jesteśmy z wielkopolski Konin k. Poznania .

    Proszę o kontakt :

    mail. verbii.dk@gmail.com

    tel. 797-641-505

  8. malgosia6500@o2.pl na 12 stycznia 2016 @ 12:50

    witam jesteśmy wraz z mężem zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt pod nr.tel.+48724804500.pozdrawiam

  9. Witam serdecznie.Zgłoszenie (CV i list motywacyjny po niemiecku) wysłane na Państwa adres mailowy dringende@europe.com.

    Proszę o kontakt w sprawie Państwa oferty i zaznaczam, ze klauzula jest dolaczona w CV po niemiecku a zdjęcie macie Państwo w Zyciorysie moim i dziewczyny.Pozdrawiam ciepło

    Tel 0048 791 717 600

  10. karolina81214 na 17 stycznia 2016 @ 18:20

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, ja i. Moja dziewczyna. Prosimy kontakt 667 911 971

  11. karolina81214 na 17 stycznia 2016 @ 18:22

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, ja i. Moja dziewczyna. Prosimy kontakt 667 911 971. Posiadamy doświadczenie i wszystkie spełniamy wymagania

  12. Dorota Matenko na 18 stycznia 2016 @ 10:52

    Jesteśmy z mężem zainteresowani oferta pracy. Jesteśmy mobilni , możliwośc przyjazdu własnym samochodem. Prosimy o kontakt tel. 731755920.

  13. Witam jestem zainteresowana ofertą wraz z koleżanką prosimy o kontakt 785814079 :)

  14. Witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 603903209

  15. Maciej3120 na 19 stycznia 2016 @ 22:25

    WITAM
    Jesteśmy zainteresowani państwa ofertom pracy
    posiadam prawo jazdy kat b

    pozdrawiam
    501 0730 063

  16. Wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta. Proszę o kontakt mail kropka1995_15@o2.pl

  17. Witam jestem zaitersowana ofertą pracy i spełniam wszystkie wymagania proszę o kontakt 015736466190 Dziękuję

  18. marcintomaszewski na 25 lutego 2016 @ 13:36

    Witam, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą, jestem do dyspozycji w każdej chwili, proszę o kontakt zwrotny, mój numer tel. +48 605184255 email.: mumin1281@interia.pl
    Pozdrawiam, Marcin Tomaszewski.