€ 9,75-11,50 EURO

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz inwentaryzacje w sklepach wielkopowierzchniowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg/Essen/inne
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: min. 2 msc.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 04:47

Dla par oraz grup dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy inwentaryzacjach w sklepach wielkopowierzchniowych. Zatrudnienie bez znajomości języka m.in. w rejonie Hamburga i Essen.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Inwentaryzacje w Niemczech – legalna praca dla par/grup!

Obowiązki:

proste czynności inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych,
skanowanie i metkowanie towarów,
dodatkowo – funkcja kierowcy lub koordynatora grupy.

Wymagane kwalifikacje:

umiejętność liczenia,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość języka niemieckiego będzie atutem, dzięki czemu obejmiesz stanowisko Koordynatora grupy lub SV całego sklepu,
możliwość wyjazdu od października na okres ok. 2 miesięcy z możliwością przedłużenia na innych kontraktach,
zaangażowanie w powierzone obowiązki,
precyzja i dokładność wykonywanych zadań.

Naszym Pracownikom oferujemy:

pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, zapewnione 120h miesięcznie, bądź 150h na stanowisku SV z j.niemieckim,
pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
sprawdzone i pewne miejsca pracy,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji – 9,75 – 11,50 EUR brutto/h,
darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec,
organizację wyjazdu z Polski.

Administratorem danych osobowych jest HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-686) przy ul. Podedworze 33.
W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane – w oparciu o przepisy prawa – upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie.
Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy daneosobowe@hrquality.pl lub do najbliższego biura HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ID ogłoszenia: 6415baa58caafa88

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz inwentaryzacje w sklepach wielkopowierzchniowych”

  1. witam z partnerem szukamy pracy na dłuższy okres,mamy swoj samochod,nr 793454613.Pozdrawiam

  2. karinakaluzna na 3 października 2018 @ 09:30

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy w Hamburgu i poszukujemy pracy. Proszę o kontakt 0178 4785789

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HRQuality
  • Zarejestrowany od: 25 września 2018

Inne przedmioty dodane przez HRQuality

Ostatnie przedmioty dodane przez HRQuality »