€ 1250-1600 Netto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz na produkcji części samochodowych Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2018 04:50

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na produkcji części samochodowych również dla par i grup. Ogłoszenie 2018 z Hanoweru bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu, kontroli jakości oraz obróbce elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcji samochodowej

Nr ref.: PPTS/HANN/N

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1.250 – 1.600 Euro netto

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych elementów dla branży samochodowej
  • obowiązkiem będzie obróbka oraz kontrolowanie jakości
  • inne nieskomplikowane prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • punktualność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od par oraz grup mobilnych
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie znajomość języka nawet w stopniu podstawowym oraz doświadczenie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym 40 godzin w tygodniu
  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowy o pracę z opcją podjęcia stałej pracy
  • uczciwe zarobki i solidne warunki zatrudnienia
  • przejrzystą umowę z drukiem A1, kartą EKUZ oraz dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • dobre zarobki
  • możliwość skorzystania z dobrego zamieszkania
  • system trójzmianowy
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych i na zmianie nocnej +25%
  • dodatki na święta i wakacje
  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Prosimy chętnych o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/hanower-produkcja

Link bezpośredni: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0/

ID ogłoszenia: 1235a529ecce2b0c

21 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz na produkcji części samochodowych Hanower”

  1. laps1000222 na 8 stycznia 2018 @ 10:07

    Witam bardzo jestem zaiteresowany wasza oferta mieszkam w niemczech niedaleko hanoweru prace mogl bym podjac od zaraz .moj mejl do kontaktu maleee1000222@wp.pl

  2. Witam jestem zainteresowana wasza ofertą pracy dla par. mój e-mail honorata1krawczyk@interia.pl

  3. Witam, jesteśmy zainteresowane (2 kobiety) mieszkamy w Hanowerze, możemy podjąć pracę od zaraz, przez podane linki nie można wysłać aplikacji. Proszę o kontakt jola10016@wp.pl

  4. patibieniek20 na 8 stycznia 2018 @ 17:18

    Witam jestem zaintersowana państwa ofertą pracy ,prace mogę podjąc od zaraz wraz z małżonkiem, prosze o wiadomośc na podany adres mail bieniekpatrycja@o2.pl .Dziękuję

  5. Witam jestem zainteresowana z synem oraz partnerem do pracy od zaraz.Proszę o kontakt mój numer 665114763

  6. Witam,
    Jestem zainteresowany, zgłosiłem się przez podaną stronę.
    Obecnie przebywam w okolicy Hanoweru i jestem gotów zacząć pracę od zaraz.
    Podaję kolejno polski i niemiecki nr tel.: +48 605 580 759; +49 151 44963731.
    Pozdrawiam,
    Mateusz Mrozek

  7. Witam serdecznie ! Wysłalismy CV 4 osoby ! ( 2 pary ) 2 samochody gotowi ruszac nawet od jutra ! 🙂 Wiek 20-27lat . Numer Kontaktowy : 514-351-817

  8. Witam Serdecznie! Jestesmy zainteresowani wraz z partnerką. Posiadamy własny samochód ( Chęc pracy nawet od zaraz ) Prosimy o kontakt na adres email. c.pawel95@o2.pl

  9. katarzyna1996 na 9 stycznia 2018 @ 14:09

    witam, jestesmy zainteresowani oferta. Posiadamy samochod. Prosze o wiadomosc na e-mail: ziolo69@wp.pl , dziekuje.

  10. GREGOR ABC na 9 stycznia 2018 @ 16:26

    2hetne osoby

    proo o kontakt

  11. patibieniek20 na 9 stycznia 2018 @ 22:12

    witam jestem zainteresowana oferta pracy ,proszę o kontakt

  12. sasankaela na 11 stycznia 2018 @ 11:21

    prosze o kontakt, jestesmy zainteresowani wyjazdem w parze.

  13. Dzień dobry,
    jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie. Posiadam mocne podstawy języka niemieckiego.
    Uprzejmie proszę o odpowiedź,
    Pozdrawiam, Joanna

  14. Michalinaaa na 11 stycznia 2018 @ 23:00

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy poważnie zainteresowani tą pracą. Bardzo proszę o kontakt 695322398.

  15. Witam. Jesteśmy wraz z dziewczyną gotowi do podjęcia pracy. Jestem absolwentem mechaniki i budowy maszyn 2017 rok. Posiadam podstawową wiedzę dotyczącą obróbki metali. Odbywałem zajęcia na tokarkach oraz frezarkach. Posiadam również zaświadczenie o ukończeniu 60 godzinnego kursu “Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie” z grudnia 2011 roku. W ubiegłym roku pracowałem niedaleko Hamburga na czas określony. Posiadamy własny samochód, gotowość do pracy, możliwość dojazdu na miejsce od zaraz. Proszę o kontakt.

  16. Witam wraz z żoną jesteśmy w hannover ,
    więc pracę możemy zacząć od zaraz.
    Mamy doswiadczenie w systemie nawet trzy zmianowym przy produkcji
    oraz kontrolowaniu jakości przekaźników.
    Prosimy o kontakt meilowy : uciorawp126@wp.pl

  17. Agnieszka Kubis na 19 stycznia 2018 @ 12:22

    Witam,
    wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą w Niemczech. Pracowaliśmy w tym kraju w DHL. Skończył nam się kontrakt, więc poszukujemy innej pracy bez znajomości języka niemieckiego.
    Prosimy o kontakt.
    Pozdrawiamy,
    Agnieszka Kubis (40 l.)
    Jarosław Podlewski (48 l.)

    Nasz numer telefonu: 519857063

  18. PracowitaMordka na 23 stycznia 2018 @ 16:09

    Jestem zainteresowany razem z narzeczona i bratem posiadamy własny transport i gotowość do pracy od zaraz proszę o kontakt pod nr 508186999 Lub pod emailem kamilmazur1@onet.eu

  19. dyziowaty na 14 marca 2018 @ 19:30

    Jestem z małżonką zainteresowany pracą posiadamy swój transport .Mieszkamy w Hannoverze Jesteśmy gotowi podjąć pracę .
    proszę o kontakt deonizos@op.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.