€ 3800/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech jako tester leków od zaraz k. Monachium 2022-2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 października 2022 01:11

W okolicach Monachium propozycja pracy w Niemczech przy testowaniu leków. Zatrudnienie tymczasowe możliwe od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu oraz wyżywieniem.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Starnberg  k. Monachium

Wynagrodzenie: 3800 euro brutto miesięcznie

Umowa: na około 6 miesięcy +/- kilka dni (do końca marca 2023)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz / I połowa października

Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Obowiązki:

Początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów testy to między innymi proste zadania sprawnościowe szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna.

Oczekiwania:

  • Gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta czy wakacje!
  • dobre zdrowie rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczne
  • brak strachu przed pobraniem krwi do badań
  • Uwaga obecnie szukamy mężczyzn w wieku 20-60 lat.

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4**** położonym nad jeziorem Starnberger
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni, plaży
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Mile widziane osoby już zaszczepione, wówczas nie ma konieczności testowania oraz izolacji w pierwszych dniach.

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś przewlekłe schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

medicaltest@sent.com

w tytule proszę napisać “Testy Monachium październik 2022 + Nazwisko i Imię”

Testy medyczne leków nie mają nic wspólnego z COVID-19.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami najpóźniej do 14.10.2022. Wyjazd planowany w II połowie miesiąca.

Prowadzimy również rekrutację na podobny projekt w Wielkiej Brytanii.

ID ogłoszenia: 7326338d4446fa70

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.