€ od 13,50/h +zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Niemczech na magazynie hurtowni AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2021 01:33

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla komisjonerów z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik hurtowni ze sprzętem AGD

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac o charakterze pomocniczym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości produktów, przyjmowanie zwrotów, rozładunek i załadunek towarów, kompletowanie i pakowanie zamówień, cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • inne prace zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane niedaleko magazynu
  • wysokie zarobki oraz atrakcyjne bonusy
  • system poleceń
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji, liczne szkolenia
  • wdrożenie w obowiązki oraz pełne wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres mailowy:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ma/b/02/21

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 9926022e2e67edba