€ 1650 euro brutto/mc + mieszkanie

Bez języka dam pracę w Niemczech 2017 na produkcji dań gotowych od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 02:05

Pilnie zatrudnimy osoby na produkcję dań gotowych w fabryce z Berlina. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2017 dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Rozpoczęcie: od zaraz
Stanowisko: Pracownik produkcji
Miasto: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie
Obecnie pracodawca zgłasza zapotrzebowanie na 6 pracowników

Obowiązki:

  • praca na produkcji dań mrożonych, głównie pizzy, ale również hamburgerów, hot-dogów, tortilli
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się układaniem składników
  • praca wykonywana będzie na linii produkcyjnej w środowisku o obniżonej temperaturze – ok. 2 stopni

Oczekiwania:

  • przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością
  • posiadanie badań z sanepidu
  • zorganizowanie, niezawodność, punktualność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie i doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie bezpłatne w kwaterach pracowniczych
  • ubezpieczenie NNW na kwotę 50 000 euro
  • zatrudnienie tymczasowe do końca października z możliwością przedłużenia do końca roku 2017
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na produkcji dań gotowych, Berlin″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4735959328c67faf

4 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech 2017 na produkcji dań gotowych od zaraz Berlin”

  1. Witam, jesteśmy z dziewczyną zainteresowani ofertą proszę o kontakt:573097062

  2. nicole1412 na 3 lipca 2017 @ 17:11

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785560880

  3. jarek0893 na 4 lipca 2017 @ 13:42

    Witam, jesteśmy z dziewczyną zainteresowani ofertą pracy, proszę o kontakt 508 150 746

  4. marta czopek na 14 lipca 2017 @ 15:51

    Jestesmy zainteresowani oferta wraz z zona.Nasz lontakt 786148151.Pozdrawiam.